X
Menu
X

Sterilizasyon Solüsyonları

Sağlık hizmetinde öncelikli konu çalışanları korumaktır. Şimdi yüksek düzey dezenfektan kullanırken çalışan güvenliğini daha da arttıracak olan güvenli alternatif bir solüsyona sahipsiniz.resert

Resert XL HLD solüsyon oksidatif kimyanın güvenilirliğini ve etkinliğini birleştirerek size manuel veya endoskopik alet yıkama sistemlerinizde (AER) kullanabileceğiniz bir alternatif sunmaktadır.

Resert XL HLD Yüksek Düzey Dezenfektan hızlı mikrobiyal etkinliği arttırabilmek adına güvenli konsantrasyonda Hidrojen Peroksit (%2) ve çeşitli bileşenleri bir araya getiren formülasyona sahip bir solüsyondur. Buna ek olarak Resert XL HLD solüsyonu ekipman korozyonu koruması ve fleksible endoskoplar için mükemmel materyal uyumluluğu ortaya koymaktadır. 

 

Prolystica 2X Konsantre Enzimatik Önyıkama ve Temizlik Deterjanı düşük köpürme oranına sahip bir enzimatik önyıkama ve manuel temizlik için de kullanılabilen bir deterjandır.Protein ve lipid-bazlı kalıntıların cerrahi enstrümanlardan ve medikal cihazlardan uzaklaştırılması için kullanılır.Kan,protein,mukus ve lipidlerin uzaklaştırılması zor filmler oluşturduğu  cerrahi enstrümanlar, flexible fiber/optik endoskoplar,rijid skoplar ve aparatlar üzerinde uygulanır.enzimatik

v  Yoğun konsantrasyon

v  Dual-enzim sistemi

v  Nötral pH

v  Düşük köpürme oranı

v  Biodegrade olabilen kimyasal yapı

v  Düşük dozajlama

 

 

Prolystica 2X Konsantre Alkalin Deterjanı cerrahi aletler de dahil olmak üzere uygun medikal enstrümanların hem manuel hem de otomatik temizliklerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.Özel formüle edilmiş kimyasal yapısıyla yüksek materyal uyumluluğu ve enstrümanları koruyarak üst düzey temizlik ve parlaklık sunmaktadır.
alkalin
Yoğun konsantrasyon sayesinde düşük dozaj oranları

      Güvenli alkalinite seviyesi

      Enstrümanlar üzerinde üst düzey koruma

      Formülasyondaki yardımcı ajanlar sayesinde çeşitli kirlere karşı etkinlik

      Düşük köpürme oranı ve  Biodegrade olabilen kimyasal yapı

LubricantHinge-Free® Alet Lubrikantı

Hinge-free Enstrüman Lubrikantı metal enstrümanların lubrikasyonu için üretilmiş silikon içermeyen formülasyona sahip medikal enstrüman lubrikantıdır.Hinge-Free Enstrüman Lubrikantının düzenli kullanımı cerrahi enstrümanların kolay ve rahat çalışmasını korur.

Mükemmel lubrikasyon kabiliyeti

      Silikon içermeyen formülasyon

      Nötral pH

      Koruyucu bileşenler sayesinde mikroorganizma gelişimi engelleme

preklenz (1)Pre-Klenz jel aletlerin kullanıldıktan hemen sonra temizlenmesi ve aletlerin transferi esnasında üzerine yapışan 
kirlerin kurumasını önlemek amacıyla üretilmiş olarak surfaktan ve jel kombinasyonu şeklinde tasarlanmış bir üründür. Bu ürün tüm kanlı,mukuslu,kirli ve kazımayla temizleme işlemi yapılamayacak ( hassas aletler) ameliyat aletleri için kullanılabilir. 
Ürün aletler üzerinden kolaylıkla durulanabilir ve tüm yıkayıcılarla uyumludur.

*    Aletleri koruma

*    Kullanıma hazır jel formül

*    Temizliği maksimize eden etkili formülasyon

*    Yüksek uyumluluk