X
Menu
X

İstemsa

CO2 LAZER

,

AcuPulse 30/40 ST CO2

Untitled-5

AcuPulse 30/40 ST CO2 – Üstün Performans ve Uyumluluk

AcuPulse CO2 lazer sistemi, kompakt dizaynı sayesinde küçük operasyon odaları ve ameliyathanelerde biçok farklı türde uygulama yapabilecek ideal bir sistemdir.Tüm AcuPulse lazer sistemleri doku üzerinde yüksek termal etkiler yaratabilecek, SuperPulse, Pulser ve Continuous Wave (CW) modlarına sahiptir.

AcuPulse lazer sistemleri SurgiTouch yazılımı sayesinde birçok uygulama için tavsiye edilen parametreleri otomatik olarak kullanımınıza sunar.AcuPulse lazer sistemleri, isteğe bağlı olarak SurgiTouch yazılımı ile birlikte ve 30W ya da 40W güçlerinde farklı alternatifler ile sunulmaktadır.

Neden AcuPulse?

  • Hızlı ayarlar ile etkili uygulamalar.
  • Hasas güç çıkış ile kesin sonuçlar.
  • Zaman ve alan kazancı sağlayan küçük, hafif ve taşınabilir ünite.
  • SurgiTouch robotik cerrahi
  • Altın standart Dijital AcuBlade
  • Geniş aksesuar seçeneği

SURGITOUCH Yazılımı ve SCANNER ile Uyumlu

SurgiTouch, Dijital-Galvonmetre (D-Galvo) motorlu bir scanner ve farklı uygulamalarda kullanım imkanı sağlayan özel bir yazılımdan oluşmaktadır.SurgiTouch Scanner Dijital AcuBlade micromanipulator ile birlikte kullanılabilir ve birçok Lumenis cihazına uygundur.Tarayıcı özelliği AcuPulse CO2 cihazının hassasiyetini en üst düzete çıkarır ve neredeyse hiç yanığa sebep olmadan insizyon ve vaporizasyon yapabilmenizi sağlar.

SurgiTouch yazılımı kendine has bir arayüze sahiptir ve bu arayüz sayesinde kullanıcı yapmak istediği uygulamayı ve kullanmak istediği aksesuarları seçebilir. Hazır bulunan videolar sayesinde aksesuarların montaj videolarını seyredebilir. Uygulama ve aksesuar seçimi yapıldıktan sonra SyrgiTouch kullanılabilecek parametreleri otomatik olarak atar.Kullanıcı kendi değerlerini atayabildiği gibi 100 den fazla özel kullanım ayarını da kaydederek istediği zaman geri çağırabilir.