X
Menu
X

İstemsa

CO2 LAZER

,

UltraPulse CO2

Untitled-8

UltraPulse CO2 – Maksimum Performans ve Kullanım Kolaylığı

UltraPulse Lazer sistemleri birçok farklı uygulamada kullanılabilmesi sebebi ve yüksek performansı ile, özellikle eğitim kurumları için çok uygundur.Bütün UltraPulse Lazer sistemleri, dokuda farklı termal etkiler yaratmanızı sağlayan UltraPulse ve Devamlı Dalga (CW) özelliklerine sahiptir. UltraPulse Lazer Sistemleri özel lazer tüpü tasarımlarından dolayı, UltraPulse ve CW modlarında eşit ortalama güç üretebilme yeteneğine sahip yegane cerrahi lazerlerdir ve her iki modda da güvenli ve yüksek uygulama hızlarına çıkabilmektedirler. İhtiyaç duyulan termal etkiye göre enerji ve spor boyutu kullanıcı tarafından ayarlanabilmektedir.

Neden UltraPulse SurgiTouch?

  • Benzersiz insizyon, eksizyon, vaporizasyon ve yumuşak doku ablasyonu
  • İşinizi azaltmak için hazırlanmış uygulamalara özel ayarlar
  • İddialı tarama derinliği
  • Kolay ve çeşitlendirilebilir kullanım

SURGITOUCH YAZILIMI & SCANNER İLE UYUMLU

SurgiTouch, Dijital-Galvonmetre (D-Galvo) motorlu bir scanner ve farklı uygulamalarda kullanım imkanı sağlayan özel bir yazılımdan oluşmaktadır.SurgiTouch Scanner Dijital AcuBlade micromanipulator ile birlikte kullanılabilir ve birçok Lumenis cihazına uygundur.Tarayıcı özelliği AcuPulse CO2 cihazının hassasiyetini en üst düzete çıkarır ve neredeyse hiç yanığa sebep olmadan insizyon ve vaporizasyon yapabilmenizi sağlar.
SurgiTouch yazılımı kendine has bir arayüze sahiptir ve bu arayüz sayesinde kullanıcı yapmak istediği uygulamayı ve kullanmak istediği aksesuarları seçebilir. Hazır bulunan videolar sayesinde aksesuarların montaj videolarını seyredebilir. Uygulama ve aksesuar seçimi yapıldıktan sonra SyrgiTouch kullanılabilecek parametreleri otomatik olarak atar.Kullanıcı kendi değerlerini atayabildiği gibi 100den fazla özel kullanım ayarını da kaydederek istediği zaman geri çağırabilir.