X
Menu
X

İstemsa

Sterilizasyon Cihazları Kayıt Kontrol

Verify Dual Entegrator Strip

Verify Dual Entegratörler; etilen oksit ve buhar sterilizasyonu döngü parametrelerinin başarıyla tamamlandığını görüntülemek, takip etmek için tasarlanmışlardır. Verify Dual Entegratörleri buhar sterilizasyonu (sıcaklık, süre, buhar kalitesi) ve etilen oksit sterilizasyonu (süre, sıcaklık, gaz konsantrasyon, nem) için önemli bütün parametreleri monitörize eder.Amsco_dual

Verify Proses entegratörler uygulama aşamasında bohçaların, sterilizasyon rulolarının içine yerleştirilen, indikatör üzerindeki göstergenin renk değiştirmesi ilkesine dayandırılarak işlem sonucunu gösteren, aletlerin sterilizasyonu aşamasında işlem sonucu hakkında bilgi veren indikatörlerdir.Sterile edilecek paketlere konulduğunda paket içerisinin biyolojik olarak inaktive edilmesi için gerekli tüm koşulların sağlanıp sağlanmadığını gösterir.

Bütün etilen oksit sterilizasyon proseslerinde ve 250°F (121°C) yerçekimi, 270°F (132°C) pre-vakum buhar sterilizasyon proseslerinde kullanılabilen; sterilizasyon döngü parametre hatalarının kolaylıkla renk değişimi sayesinde okunmasını sağlar.

  • Biyolojik İndikator İnaktivasyonuyla ilintili
  • Bütün etilen oksit sterilizasyon proseslerinde kullanım için, 100% EO dahil.
  • 250°F (121°C) yerçekimi ve  270°F (132°C) prevakum.
  • Kolay okunabilir renk değişimi.
  • Buhar (zaman , sıcaklık ve buhar kalitesi ) ve EO ( sıcaklık, zaman , gaz konsantrasyonu ve nem ) sterilizasyonu için  kritik parametrelerdeki hataları tespit eder.
  • Sterilizasyon güvencesini sağlayan ürünlerin envanterinde azalma sağlar.
  • Kısa şeritler gerektiren uygulamalar için penetre edilmiş.


Verify Dual Entegrator Stripleri …Biyolojik indikatöre ihtiyaç duymadan buhar ve EO proseslerinin sterilizasyonu tek pakette görülebilir.

Verify Dual EO (Etilenoksit) Entegrator Stripleri
Ürün Numarası Açıklama Miktar
810010 Verify Dual Entegrator Kutu (250 penetre stripler)
810110 Verify Dual Entegrator, Lamineli Kutu (250 penetre stripler)