X
Menu
X

İstemsa

HOLMİUM LAZER

,

VersaPulse PowerSuit 100W

VersaPulse PowerSuit 100W- Güçlü Cerrahi Çözümler

VersaPulse PowerSuite Holmium ve Dual Wavelenght lazerleri,  çeşitli klinik çalışmalarınız için sizlere farklı lazer sistemleri ve iletim fiberleri sunmaktadır. VersaPulse PowerSuite ailesi, ister klinik ister ameliyathane kullanımı için sizlere uygun sistemi sunmaktadır.

VersaPulse, en çok ihtiyaç duyacağınız, BPH, taş kırma, tümör ya da kanal daralması gibi ürolojik uygulamaların yanısıra, sizlere gastroenteroloji, pulmonoloji ve ortopedi gibi tıbbi alanlarda FDA onaylı birçok cerrahi uygulama yapma imkanı sunmakta ve bu özellikleri onu birçok alanda kullanılabilen ekonomik bir sistem haline getirmektedir.

Neden VersaPulse Holmium Lazer?

  • Çeşitli dallarda birçok farklı uygulama yapabilen VersaPulse Holmium Lazer sistemleri, yatırımınızın düşük maliyetler ile yüksek kazançlar elde etmesini sağlar.
  • Kapsamlı klinik çalışmalar ile kanıtlanmış sonuçlar sağlar.
  • BPH (HoLAP & HoLEP) ve taş kırma (tüm lokasyonlarda) uygulamalarında AUA ve EUA tarafından ilk tercih edilen cihazdır.
  • Hassas ve kontrollü kesme ve ablasyon işlemleri sağlar.Kömürleşmeye, derin termal nekrozlara ya da kollateral hasara sebep olmadan doku ablasyonu için sadece gerektiği kadar penetre olur.
  • Yumuşak doku ablasyonu gerektiren mikro cerrahi uygulamalarında efektifdir.

VersaPulse Lazer Sistemleri için Fiberler ve Aksesuarlar

Fiberlerimiz tüm VersaPulse Lazer sistemleri ile optimum performansı sağlamak için geliştirilmiştir. Lazer ve fiber sistemlerimiz, hastalarınıza benzersiz uygulamalar yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

DuoTome™ SideLite™:Tek kullanımlık bu fiber, özellikle HoLAP uygulamalarınız için geliştirilmiş ve uygulamanızı kolaylaştırmak için sinyal çıkışı 70 derece açılandırılmıştır.

SlimLine™, SlimLine EZ™ & SlimLine GI™:Tek ve çoklu kullanım için tasarlanan bu fiberler, VersaPulse Lazer Sistemleri ile mükemmel bir uyum içerisinde HoLEP ve taş kırma gibi uygulamalarda benzersiz sonuçlar almanızı sağlar.